آیا لیزر موهای زائد در هر سنی قابل انجام است؟

ساخت وبلاگ

فرقی نمی کند دختری با موهای زیاد بدن باشید که به راحتی به مدل لباس حساس است یا ورزشکار یا مدلی که می تواند بین موفقیت و شکست حذف بیش از حد موهای زائد فاصله ایجاد کند! در هر صورت، ممکن است از خود بپرسید که آیا لیزر درمانی برای نوجوانان زیر 18 سال یک گزینه بی خطر است؟

پاسخ بله است! اگر به درستی پوشش داده شود، شرایط بسیار بدی را تحمل می کند. اگرچه افراد زیر 18 سال نیاز دارند والدین خود در اولین جلسه مشاوره لیزر موهای زائد شرکت کنند، اما خطرات حذف موهای زائد ناخواسته مانند بزرگسالان است. با اعمال قوانین لیزر مناسب و مناسب برای پوست جوان و سپس انجام مراقبت های منظم پس از آن، این روش روی هیچ جنبه دیگری تاثیری نخواهد داشت و فقط فواید خوشایندی را برای جوان به همراه خواهد داشت.

با این حال، اگر هنوز در مورد آن مطمئن نیستید، باید با یک متخصص در مورد خطرات نادر لیزر موهای زائد متناسب با سن مشورت کنید. لیزر موهای زائد ترانه طب به طور کلی در هر مکانی ایمن است، زیرا تابش این دستگاه از پوست ثانویه (مزودرم) جایی که فولیکول های مو قرار دارد عبور نمی کند. از آنجایی که لیزر موهای زائد از انرژی غیریونیزه کننده استفاده می کند، هیچ خطری برای پوست زیبایی های جوان وجود ندارد.

لیزر موهای زائد هنوز اندکی امکان پذیر است، البته اکثر متخصصان به شما توصیه می کنند که صبر کنید تا فرزندتان بالغ شود و اگر فرزندتان زن است، بهتر است با شروع قاعدگی، لیزر درمانی را شروع کنید.همچنین بهتر است دختران در وضعیت هورمونی طبیعی و پایدار باشند و در صورت داشتن بیماری مانند بیماری تخمدان پلی کیستیک قبل از شروع لیزر با دستگاه احیاگر هورمون درمانی انجام دهند.

اگر هدف از لیزر موهای زائد صرفاً حذف موهای زائد باشد، می توان آن را در هر سنی اعمال کرد، اما بهتر است به یاد داشته باشید که تمام موهای زائد در سنین نوجوانی انجام نمی شود و سایر کاشت موها ممکن است پس از لیزر موهای زائد شروع به رشد کنند. و زمان و تلاش و وقت شما را می گیرد. علاوه بر این، لیزر موهای زائد می تواند باعث درد و سوزش شود، زیرا پوست نازک تر است و حد تحمل کمتر است.

مجله پزشکی...
ما را در سایت مجله پزشکی دنبال می کنید

برچسب : لیزرمو,لیزرموهای زائد, نویسنده : رها traneteb بازدید : 137 تاريخ : دوشنبه 22 فروردين 1401 ساعت: 3:50