از مزایا و معایب بادی اسپلش ها چه می دانید؟

ساخت وبلاگ

چطور بادی اسپلش مناسب برای بدنمان را پیدا کنیم؟ - لیا مَگ

بادی اسپلش بخشی از دسته اسپری بدن هستند که بوی ملایم تری نسبت به ادکلن ها و عطرها دارند. زیرا فاقد اسانس است و بیشتر از آب و الکل و مواد طبیعی تهیه می شود.

بادی اسپلش ها بعد از دوش گرفتن مستقیماً روی پوست اسپری می شوند. البته می توانید این محصولات را روی گز هایتان نیز اسپری کنید. یک بادی اسپلش خوب حاوی مرطوب کننده است و پوست شما را آبرسانی می کند.

مزایای بادی اسپلش
اگر ایده جدیدی برای عطر دارید، بادی اسپلش ها مکان خوبی برای شروع هستند. استفاده از محصولات خوشبو کننده مختلف یا عطرهای مکمل گزینه خوبی برای تشدید بوی بدن مورد نظر شماست.

هنر استفاده از چندین محصول معطر یا لایه‌های عطر به شما این امکان را می‌دهد که از جذب سریع پوست، روغن‌های عطر و بوی بدن برای پخش سریع‌تر و ماندگاری بیشتر جلوگیری کنید.

برای این منظور کافیست بعد از دوش گرفتن از لوسیون بدن یا کره بدن استفاده کنید. سپس بادی اسپلش را روی بدن و لباس اسپری کنید.

اگر به دنبال ایده پیچیده‌تری هستید، سعی کنید رایحه‌های مختلف (اما مکمل) را برای ایجاد ترکیبی جدید و منحصربه‌فرد بچینید. شما می توانید این کار را با استفاده از کره بدن بادی اسپلش به انتخاب خود انجام دهید یا با مخلوط کردن چندین رایحه بدن بادی اسپلش برای ایجاد عطر مورد علاقه خود استفاده کنید.

معایب بادی اسپلش
برخی از بادی اسپلش بر پایه آب و برخی دیگر روغنی هستند. استفاده از بادی اسپلش بر پایه روغن می تواند آثاری بر جای بگذارد و لباس های شما را لکه دار کند.

اگر از روغن چرب بادی اسپلش استفاده می کنید، آن را فقط برای بدن خود استفاده کنید و از استفاده آن روی لباس خودداری کنید.برای اسپری روی لباس و ملافه، توصیه می کنیم از بادی اسپلش های مبتنی بر آب استفاده کنید.

.

مجله پزشکی...
ما را در سایت مجله پزشکی دنبال می کنید

برچسب : بادی اسپلش, نویسنده : رها traneteb بازدید : 747 تاريخ : جمعه 24 تير 1401 ساعت: 12:44