هایفوتراپی و مراحل انجام آن چگونه است؟

ساخت وبلاگ

در هایفوتراپی ترانه طب، این امواج بر روی نواحی خاصی از پوست تمرکز می کنند و با آن انرژی وارد می کنند. این انرژی باعث تحریک پوست و ساخت کلاژن می شود که باعث تقویت و رفع چین و چروک می شود.

هیپنوتیزم درمانی به طور گسترده در درمان تومورهای سرطانی استفاده می شود. این روش برای اولین بار در سال 2008 در درمان زیبایی مورد استفاده قرار گرفت.

هیپنوتیزم درمانی برای اولین بار در سال 2009 برای تقویت ابرو تایید شد. این دارو برای اولین بار در سال 2004 در ایالات متحده آزمایش و تجویز شد و همچنین برای از بین بردن چین و چروک های گردن استفاده شد.

این روش بسیار جدید است و به همین دلیل در ابتدا مورد تایید بسیاری از موسسات قرار نگرفت، اما به تدریج شواهد بیشتری مبنی بر خطرناک نبودن آن پیدا شد و در نتیجه امروزه این روش یکی از رایج ترین روش های حذف است. چین و چروک از صورت .dia.

تحقیقات زیادی برای مضر یا مفید بودن این روش انجام شده است و در نهایت استفاده از آن در رفع چین و چروک بسیار موثر و بی خطر است. بسیاری از افراد این کار را با خود انجام می دهند و نتایج را در مدت زمان طولانی می بینند. این روش مانند لیفت صورت از بسیاری جهات خطراتی را به همراه ندارد.

 روش جدید هیپنوتیزم به عنوان یک روش غیرجراحی مبتنی بر فناوری اولتراسوند برای اصلاح پوست شما ارائه می شود. پیشرفته ترین تکنولوژی قرن حاضر ماسک صورت غیر جراحی است که تنها در یک جلسه و با نتایج طولانی مدت با هزینه هایپرترمی مواجه خواهید شد.

جذابیت اصلی این روش که در مدت 30 تا 60 دقیقه بر روی پوست صورت، گردن و سینه انجام می شود، به دلیل توانایی بدن در ترمیم و بازسازی خود برای التیام و بهبود تدریجی پوست و محافظت از آن است. بافت ها بنابراین.در زیر خلاصه ای از هیپنوتیزم درمانی چیست و چگونه کار می کند.

 مراحل انجام هیپنوتیزم درمانی

به این ترتیب پزشک یا متخصص ناحیه تحت درمان را شناسایی و آن را تمیز می کند. سپس بی حسی موضعی با استفاده از کرم بی حس کننده انجام می شود.

پزشک ژل مخصوصی را روی پوست شما قرار می دهد و این ژل شبیه به ماده ای است که برای سونوگرافی استفاده می شود. دستگاه روی پوست شما قرار می گیرد و روند بهبودی به این ترتیب آغاز می شود.

تکنسین یا متخصص شما موج را با استفاده از دستگاه مانیتورینگ تنظیم کرده و برای استفاده آماده می کند. امواج اولتراسوند ابتدا با پالس های کوتاه به ناحیه مورد نظر منتقل می شود.

این درمان می تواند 30 تا 90 دقیقه طول بکشد و در نهایت دستگاه را از روی پوست خارج کرده و گهگاهی و چند بار تکرار کنید تا به نتایج مطلوب برسید.

مجله پزشکی...
ما را در سایت مجله پزشکی دنبال می کنید

برچسب : هایفوتراپی, هایفوتراپی صورت, نویسنده : رها traneteb بازدید : 160 تاريخ : چهارشنبه 24 فروردين 1401 ساعت: 3:41