معرفی انواع آر اف فرکشنال

ساخت وبلاگ

دستگاه های فرکشنال RF یکی از بهترین ابزارها برای جوانسازی پوست هستند. سال هاست که پزشکان از این دستگاه برای تقویت و شادابی پوست افراد استفاده می کنند. میکروسوزن ها و انقباضات دو شکل مدرن RF هستند که نسبت به RF معمولی کارآمدتر و تاثیر کمتری دارند.

میکروسوزن فرکشنال یا سوزن RF از یک سوزن کوچک به قطر 120 میکرون استفاده می کند که تا عمق 2 میلی متری به داخل پوست نفوذ کرده و امواج مکرر را به داخل پوست منتقل می کند. میکرونیدل RF فرکشنال ترکیبی از فناوری RF و میکرونیدلینگ است که تولید کلاژن را تحریک می کند.

انقباض RF شکل دیگری از آر اف فرکشنال است که از فناوری های تک قطبی و دوقطبی برای درمان مشکلات پوستی در لایه های فوقانی و تحتانی استفاده می کند. درمان ضد بارداری RF بسیار موثر است و خطرات کمی دارد.

یکی از مزایای درمان پوست RF فرکشنال این است که پس از انجام این روش می توانید تغییرات پوست خود را به وضوح مشاهده کنید. با آر اف فرکشنال ترانه طب همراه باشید.

آر اف فرکشنال سوزنی چگونه کار می کند؟

تغییر شکل پوست با دستگاه فرکشنال RF با امواج RF یا فرکانس رادیویی که طول موج کوتاه و انرژی بالایی دارند انجام می شود. انرژی RF از طریق نوک یک سوزن ظریف با دستگاه سوزن RF فرکشنال وارد پوست می شود. RF فرکشنال تا عمق 4 میلی متری به داخل پوست نفوذ می کند تا کلاژن را در عمق پوست تقویت کند و سلول های پوست را تشویق به رشد کند.

اپیدرم بالاترین قسمت پوست و درم در زیر آن قرار دارد. این لایه درم با افزایش سن آسیب می بیند. هنگامی که مواد RF روشن می شود و انرژی امواج RF به پوست منتقل می شود، نویز در لایه درم ایجاد می شود که سلول های پوست را برای تولید کلاژن تحریک می کند.با ساخت کلاژن در پوست شاهد تجدید، زیبایی و استحکام پوست خواهیم بود و به این ترتیب آر اف فرکشنال پوست شما را شاداب می کند.

یکی دیگر از اثرات تجهیزات RF تشکیل بافت فیبری در ناحیه آسیب دیده پوست است. همچنین چربی فیبری باعث تحریک تولید کلاژن در پوست می شود و به ایجاد لایه ضخیم ضایعات پوستی فوقانی کمک می کند. در نتیجه زخم ها و اسکارها در پوست پوشانده می شوند.

.

مجله پزشکی...
ما را در سایت مجله پزشکی دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : رها traneteb بازدید : 225 تاريخ : چهارشنبه 24 فروردين 1401 ساعت: 12:08